بیشتر
بیشتر
مـــرکز اختصاصی و تخصصی عینک زایس آلمـــان مـــرکز اختصاصی و تخصصی عینک زایس آلمـــان

5 نکته در رابطه با انتخاب لنز دور و لنز مطالعه

5 نکته در رابطه با انتخاب لنز دور و لنز مطالعه

5 نکته در رابطه با انتخاب لنز دور و لنز مطالعه

1- داشتن دید خوب مطمئناً روی اینکه ما دنیای اطراف را چگونه ببینیم تاُثیرمی گذارد به همین دلیل باید هرچه سریع تر مرکز بینایی سنجی چشم شما را بررسی کند تا زود تر به دید خوب برسید.

مزایای این کار چیست؟

شما با مراجعه به مرکز بینایی سنجی از بالا رفتن نمره چشمتان در نسخه جلو گیری می کنید. و داشتن نمره چشم به موقع و مناسب کمک می کند هرچه سریع تر به نمره جدید چشمتان عادت کنید و در نتیجه کیفیت زندگی بالا تری داشته باشید.

2- مرکز بینایی سنجی لازم است برای شما زمان کافی بگذارد و توضیحات کاملی در رابطه با عدسی ها و فریم های مناسب برای نیاز بینایی و سبک زندگی شما را به شما ارائه دهد  و در پایان با مشورت و انتخاب شما عدسی و فریم مناسب شما را انتخاب کند زیرا در آخر این تنها شما هستید که باید با عینکتان راحت باشید

3- اختلال در بینایی اغلب علت سردرد های مکرر است به همین دلیل هر فرد باید حد اقل هر یک سال یکبار چشمش را در مرکز بینایی سنجی بررسی کند.

4- به محض گرفتن عینک جدیدتان آن را استفاده کنید اینگونه شما می توانید در سریع ترین زمان ممکن به عینک جدیدتان عادت کنید.اگر بعد از 14روز  شما هنوز با عینک جدیدتان احساس راحتی نمی کردید شما باید برای معاینه مجدد چشم و عینکتان به مرکز بینایی سنجی مراجعه کنید.

5- عینک شما پس از آماده سازی باید روی صورت شما تنظیم شود زیرا عینک شما تنها وقتی که روی بینی شما درست تنظیم شود باعث بهتر شدن دید شما می شودهمچنین بررسی عدسی شما باعث می شود اگر لنز شما به دلیل خراش یا آسیب دیدگی لایه ها نیاز به تعویض داشت هرچه سریع تر جایگزین شود.

بیشتر